WinRAR (Windows)

WinRAR (Windows)LisansÜcretsiz
DilTR
Dosya Boyutu1.76 Mb
ÜreticiRarSoft
İşletim SistemiWindows (tümü)
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir İçerik hakkında soruların varsa yorum yaz
Hemen indir (1.76 Mb)
361 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(No Ratings Yet)
Loading...

Gelişmiş Bir Sıkıştırma Programı

Burayı tıklayarak WinRAR’ı satın alabilir, sınırsız ve reklamsız kullanabilirsin

 

Çok gelişmiş bir dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programı olan WinRAR, .zip, .rar, 7-Zip, ISO, CAB, ARJ, LZH, TAR, ACE, Gzip, UUE, BZIP2 gibi popüler sıkıştırma formatlarının hepsini destekler ve harddiskinizde ya da flash disklerinizde alanı daha verimli kullanmanızı sağlar.

 

WinRAR ile dosyalarınıza şifre koyabilirsiniz

WinRAR sıkıştırma programı yalnızca dosyalarınızı sıkıştırarak size alan kazandırmaz aynı zamanda özel dosyalarınızın güvenliği için onları şifrelemenizede imkan sağlar.

 

WINRAR’ı diğer sıkıştırma programlarından ayıran özellik nedir ?

WinRAR özellikle gerek kolay anlaşılabilir ve kullanışlı arayüzü ile gerekse sıkıştırma hızıyla diğer sıkıştırma programlarından ayrılmış ve günümüzde en yaygın olarak kullanılan sıkıştırma programlarından biri olmuştur.

 

WinRAR ile dosyalar nasıl şifrelenir ?

Winrar ile sıkıştıracağınız dosyalara şifre eklemek için şifrelemek istediğiniz dosyanın üzerinde sağ tıklayarak “Arşive ekle” seçeneğine tıklıyorsunuz ve karşınıza gelen ekrandan “Gelişmiş” sekmesine tıklayarak “Parola Ayarla” seçeneğine tıklıyor ve istediğiniz şifreyi belirleyerek “Tamam” a tıklıyorsunuz. Bu adımdan sonra winrar sıkıştırma ve şifreleme işlemini yapıyor ve dosyanız işlem bittiğinde şifrelenmiş ve sıkıştırılmış olarak kullanımınıza hazır oluyor.

 

361 kez indirildi

YORUM YAZIN