Sworkit Kişisel Antrenör (Android)

Sworkit Kişisel Antrenör (Android)LisansÜcretsiz
DilTR
Dosya Boyutu17 MB
ÜreticiNexercise Inc
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi10 ay önce
Kırık link bildir İçerik hakkında soruların varsa yorum yaz
Hemen indir (17 MB)
252 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Android için Kişisel Antrenör Uygulaması

 

Bir çok insan formda kalmak ister, formda kalmak deyince de hepimizin aklına ilk olarak spor salonları gelir. Durun tahmin edelim sizde buna vakit ayıramayanlardansınız. Eğer ki spor bana gelsin diyorsanız işte size harika bir mobil uygulama! 

Sworkit öncelikle sizden bir üyelik istiyor. Mail adresinizi vermeniz yeterli. Üyelik istemesinin sebebi size özel bir program hazırlayabilmek. İşte sworkit’i de özel kılan bu. Yaşınızı kilonuzu veriyorsunuz oda size uygun bir program çıkarıyor.

Öncelikle karşınıza 4 bölüm çıkıyor. Cardio, Esneme , Güç, yoga.  Amacınıza uygun bir şekilde seçiyorsunuz. Daha sonrasında karşınıza egzersizler çıkıyor. Özel olarak çalışmak istediğiniz bölgeleri de tercih edebilirsiniz. Tercihlerinizi yaptıktan sonra Sworkit bütün egzersizleri görsel olarak sizle birlikte yapıyor. Böylece hiç bir püf noktayı kaçırmıyor hepsini tam zamanlı yapıyorsunuz. 

sworkit

Sworkit aynı zamanda size her gün aynı saatlerde çağrı gönderiyor. evet tembellik yok! Her gün daha fazla egzersiz şekilleriyle karşınıza çıkıyor ve sizi programlı bir şekilde forma sokuyor. 1 ay içinde kat ettiğiniz yolların kaybettiğiniz kalorilerinizin hepsini kaydediyor. Mobil antrenörünüzü sakın kaçırmayın ! 

252 kez indirildi

YORUM YAZIN