RAR  (Mac)

RAR (Mac)LisansTrial
DilEN
Dosya Boyutu500 KB
ÜreticiRablab
İşletim SistemiMac OS X
Eklenme Tarihi9 ay önce
Kırık link bildir İçerik hakkında soruların varsa yorum yaz
Hemen indir (500 KB)
564 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Mac için Gelişmiş Bir Sıkıştırma Programı

 

Çok gelişmiş bir dosya sıkıştırma ve sıkıştırılmış dosyaları açma programı olan RAR, .zip, .rar, 7-Zip, ISO, CAB, ARJ, LZH, TAR, ACE, Gzip, UUE, BZIP2 gibi popüler sıkıştırma formatlarının hepsini destekler ve harddiskinizde ya da flash disklerinizde alanı daha verimli kullanmanızı sağlar.

 

RAR ile dosyalarınıza şifre koyabilirsiniz

RAR sıkıştırma programı yalnızca dosyalarınızı sıkıştırarak size alan kazandırmaz aynı zamanda özel dosyalarınızın güvenliği için onları şifrelemenizede imkan sağlar.

 

RAR’ı diğer sıkıştırma programlarından ayıran özellik nedir ?

RAR özellikle gerek kolay anlaşılabilir ve kullanışlı arayüzü ile gerekse sıkıştırma hızıyla diğer sıkıştırma programlarından ayrılmış ve günümüzde en yaygın olarak kullanılan sıkıştırma programlarından biri olmuştur.

 

RAR ile dosyalar nasıl şifrelenir ?

Rar ile sıkıştıracağınız dosyalara şifre eklemek için şifrelemek istediğiniz dosyanın üzerinde sağ tıklayarak “Arşive ekle” seçeneğine tıklıyorsunuz ve karşınıza gelen ekrandan “Gelişmiş” sekmesine tıklayarak “Parola Ayarla” seçeneğine tıklıyor ve istediğiniz şifreyi belirleyerek “Tamam” a tıklıyorsunuz. Bu adımdan sonra winrar sıkıştırma ve şifreleme işlemini yapıyor ve dosyanız işlem bittiğinde şifrelenmiş ve sıkıştırılmış olarak kullanımınıza hazır oluyor.

564 kez indirildi

YORUM YAZIN