Prisma uygulamasında logo nasıl kaldırılır?

Çektiğiniz fotoğrafları adeta bir sanat eserine dönüştüren ve önceleri yalnızca iOS platformunda olan cihazlar (iPhone ve iPad) için geliştirilen dün itibariylede resmi olarak Android marketlerde ve sitemizde yerini olan Prisma uygulaması büyük ses getirdi ve kullanıcıların gerek Instagram gerekse Facebook ve Twitter gibi tüm sosyal hesaplarında izini bıraktı.

 

Fakat yapılan paylaşımlara bakıldığında bir çok kullanıcının fotoğraflarının altında bulunan kocaman Prisma logosundan rahatsız olduğu görüldü ve bu logodan kurtulan kullanıcı sayısıda oldukça az.

 

prisma-uygulamasi

 

Peki Prisma logosu nasıl kaldırılır ?

Prisma uygulamasında işlenen her resime eklenen Prisma logosunu kaldırmak aslında çok kolay. Cihazınız ister android ister ios platformunda olsun yapmanız gereken işlem oldukça basit.

 

Prisma uygulamasını açtığınızda menüden “Ayarlar” ikonuna basın ve çıkan seçeneklerde “Add Watermark” seçeneğine tıklayarak aktiflik durumunu değiştirin. Bu dakikadan sonra Prisma uygulaması çektiğiniz ve filtre uyguladığınız resimlere kendi logosunu eklemeyecektir.

456 kez okundu

YORUM YAZIN