Yandex Navigasyon’dan Park Açılımı

Yandex Navigasyon’dan Park Açılımı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
  • Ana Sayfa
  • BLOG
  • Yandex Navigasyon’dan Park Açılımı

Yandex Navigasyon son yılların en çok kullanılan Seyahat uygulamaları ve navigasyon uygulamaları arasında yerini aldı ve kullanıcılar tarafından çok sevildi. Bu kadar sevilmesinin nedeni düz bir navigasyon hizmeti sağlamak yerine anlık bildirimlerde bulunan ve o anki trafik koşullarına göre şekil değiştirmesinin yanı sıra kullanım kolaylığı oldu.

Yandex Navigasyon son güncellemeyle birlikte 164 bine yakın kurumun bilgilerini güncelleyerek daha güncel bir hizmet sağlamaya başladı. Ayrıca yakın zamanda şerit yönlendirme seçeneğide eklenerek büyük ve yoğun şehirlerde ki kavşak karışıklıklarının da önüne geçilmiş oldu.

 

Yandex’ten akıllı park asistanı

Yandex Navigasyon’un son hamlesi artık haritalarında park yerlerini göstermesi odu. Bu da özellikle başta İstanbul sürücüleri olmak üzere herkese faydalı olacak ve çok sevilecek bir özellik. Bu kapsamda İstanbul’da tam 6,885 Ankara’da ise 445 park alanı bilgisi uygulamanın içerisinde yer alacak. Henüz test aşamasında olan bu özelliğin ne zaman aktif olarak başlayacağı ise henüz bilinmiyor.

 

Yandex Navigasyon indir

Yandex Navigasyon’dan Park Açılımı YAPILAN YORUMLAR