WhatsApp Messenger

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
WhatsApp MessengerİNDİR Windows
(61.49 Mb)

WhatsApp Messenger

 

Artık her mobil cihazın olmazsa olmazı haline gelen mesajlaşma programı WhatsApp’ın bilgisayarlar için masaüstü yazılımı olan WhatsApp Messenger ile de bilgisayarınızdan mesajlaşabilecek, arkadaşlarınızla sohbet edebilecek ve dosya alışverişi yapabileceksiniz. WhatsApp Messenger ile WhatsApp profilinizin ayarlarını yapabilir, sohbet grupları oluşturabilir, sohbetlerinizi arşivleyebilir ve istediğiniz mesajları okunmadı olarak işaretleyebilirsiniz. Mobilde kullanılan tüm özellikler ve daha fazlasını içerisinde barındıran WhatsApp Messenger’ı mutlaka indirin.

 

WhatsApp ile mesajlar uçtan uca şifreli

Whatsapp sizin gizliliğinizi ve güvenliğinizi düşünür ve uçtan uca şifreleme özelliği ile donanmış haldedir. Bu özellik sayesinde mesajlarınız, fotoğraflarınız, videolarınız, sesli mesajlarınız ve belgelerinizin yanlış ve kötü niyetli kişilere geçmesi engellenmiş olur. Whatsapp uçtan uca şifreleme sayesinde mesaj ve gönderimlerinizi yalnızca siz ve karşınızdaki görür. Araya giren kötü niyetli kişiler şifreyi çözemez ve içeriğe erişemez.

 

WhatsApp Grup konuşması

WhatsApp Grup sohbeti ile maksimum 256 kişi olmak üzere çoklu konuşmalar yapabilir, aileniz ve tanıdıklarınızla sağlıklı bir iletişim kurabilirsiniz. Sohbetlerinizde belirli kişileri grup yöneticisi yapabilir ve yöneticiler sohbete yeni kişiler ekleyebilir.

 

WhatsApp’ın 10 önemli özelliği

WhatsApp Messenger BENZER İÇERİKLER
WhatsApp Messenger YAPILAN YORUMLAR