Trivia Crack

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
()

Bilgi Yarışması Oyunu

 

Son zamanlarda genç yaşlı herkesin telefonunda gördüğümüz son moda oyunumuz Trivia Crack !

Bu oyun sizi eğlendirdiği gibi aynı zamanda bilgi sahibi olmanıza da yarıyor. Öyleyse bilmeyenler için oyunumuzu şöyle bir gözden geçirelim.

Öncelikle oyunu istediğiniz kişi ve kişilerle oynayabilirsiniz. Kişileri kullanıcı adı ile birlikte takip etmeniz ve oyun isteği göndermeniz yeterli olacaktır. Fakat oyun isteği göndermenin de bir sınırı var. Belirli süreler ile dolan canlarınızın her birisini arkadaşlarınıza oyun daveti göndererek harcıyorsunuz. Kişi ve kişiler demiştik, sadece tek bir kişi ile değil arkadaşlarınızı toplu olarak ekleyip hepsine meydan okuyabilirsiniz. 

Peki meydan okumak ne işe yarıyor?

Meydan okuduğunuzda, özellikle grup oyunlarında fazlasıyla kuruş kazanabiliyorsunuz. Bu kuruşlar oyun sırasında sizin jokerleri kullanmanızı sağlıyor. Oyunun asıl amacı ise karakter biriktirmek. Biriktirdiğiniz karakterler size oyun sırasında level atlatacak. 

Karakterleri nasıl biriktiriyoruz?

Öncelikle klasik bir oyun açtığınızda çarkımızı çeviriyoruz. Çarkımızda seçebileceğimiz coğrafya,tarih,sanat,eğlence,spor ve bilim olmak üzere 6 kategori var. Elbette bunları siz istediğiniz gibi seçemiyorsunuz. Çark ne derse o! Bu kategorinin yanında birde taç seçeneği var. Bunu tutturursanız şansınız artıyor.

Normal şartlarda 3 kademede ( çarkta çıkan üç kategori sorusunu bildikten sonra) erişebildiğiniz meydan okuma yada karakter alma şıkkını taç ı seçtiğinizde direkt olarak elde edebiliyorsunuz. Eğer ki karakter alırsanız bu sizin hanenizde duruyor. Bunların 6 tanesini alabilirseniz oyun sizin oluyor. Fakat bu kadar kolay değil. Meydan okuma şıkkı seçildiğinde kaybedenin karakteri karşı tarafa geçiyor. Bu tamamen sizin oyun stratejinize bağlı. Trivia crack ile hem eğlenecek hem öğreneceksiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Trivia Crack YAPILAN YORUMLAR