Traffic Rider (iOS)

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...

iPhone ve iPad için Motor Yarış Oyunu

 

Traffic rider yerli olarak tasarlanmış bir yerli motor sürme oyunudur. Bu oyun trafikte motor kullanabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Ayrıca yarış türünde bir oyunudur. Yerli oyun geliştiricisi olarak bilenen Soner Kaya tarafından geliştirilmiş bir oyun olan traffic rider son zamanlarda oldukça popüler oyunlar arasında yer almaktadır.  Oyunu açtığınızda ilk olarak karşınıza dört adet oyun modu çıkıyor. Bu dört oyun modu kariyer, sonsuz, zamana karşı ve serbest olarak ayrılmıştır. Ayrıca uygulama ile ilgili tüm bilgiler Türkçe bir uygulama olduğu için Türkçe olarak yer alıyor.

 

Ne işe yarar?

Bu oyun mobil cihazlarınız, akıllı telefonlarınız üzerinden yarış yapmanıza yarar. Ayrıca tüm efektleriyle o anı gerçekten yaşıyormuş hissini verir. Eğer sizde yarış oyunlarını seviyorsanız ve bu oyunları oynarken kendinizi gerçekten yarıştaymış gibi hissediyorsanız traffic rider oyununu telefonunuza ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Kimler kullanmalıdır?

Traffic rider oyununu boş vakitlerinde oyun oynamayı seven, eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkes oynayabilir. Ayrıca yarış oyunu tutkunlarının oldukça seveceği bu oyunu kesinlikle denemeleri tavsiye edilir.

 

Biliyor muydunuz?

Traffic Rider oyunu Türk oyun geliştirici Soner Kara tarafından geliştirilmiş ve 10 milyondan fazla indirilme sayısına ulaşmış başarılı bir mobil oyundur.

 

Traffic Rider Tanıtım Videosu

Traffic Rider (iOS) YAPILAN YORUMLAR