Subway Surfers – Macera Oyunu

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
()

Subway Surfers son zamanlarda en çok indirilen mobil oyunlardan olan, eğlenceli bir kaçış ve koşma oyunudur. Oyundaki amaç oyun kahramanımız Jake’i ve köpeğini kovalayan polislerden kaçmak ve kaçarken yüksek puan toplamak.

Canlı ve 3 boyutlu grafikleri ve akıcı haliyle birlikte sürükleyici müzikler sizi oyuna bağlayacak türden. Özellikle boş zamanlarda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Oyunda altın toplayarak yeni karakterler açabiliyor ya da karakterinizin özelliklerini geliştirebiliyorsunuz.

Subway Surfers, karakteri rayların ve trenlerin üzerinden köpekli bir görevliden kaçmayı konu alan bir macera oyunudur. Oldukça eğlenceli ve bol aksiyonlu bir oyun olan Subway Surfers, mobil platformlarda son zamanlarda en çok tercih edilen oyunlardan. Renkli ve 3 boyutlu grafikleriyle birlikte müzikleri sizi harekete teşfik edecek ve boş zamanlarınızı eğlenceli geçirebileceksiniz.

Oyunda bulunan farklı güçleri alarak örneğin roket sırt çantası, sörf tahtası gibi daha hızlı kaçma metodları geliştirebilirsiniz. Oyunda altın toplayarak yeni özellikler kazanabilir, yeni karakterler açabilirsiniz.

 

Subway Surfers Video

Subway Surfers – Macera Oyunu BENZER İÇERİKLER
Subway Surfers – Macera Oyunu YAPILAN YORUMLAR