Story Saver for Instagram – Instagram Hikayelerini Kaydedin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
()

Instagram Hikayeleri Kaydetme Uygulaması

Son zamanlarda adeta fırtına niteliğinde bir özellik olan Instagram’ın Hikayeler paylaşımı oldukça beğenildi ve her saat milyarlarca hikaye paylaşılmaya da devam ediliyor. Instagram Story yani Instagram Hikayeler kısaca kullanıcılarına 24 saat yayınlanmak üzere paylaşım imkanı veriyor ve 24 saat süre sonunda paylaştığınız görüntü, fotoğraf ya da video Instagram’dan siliniyor. Her gün onlarca arkadaşınız hikayelerde paylaşımlarda bulunuyor ancak bunları kaydetmeniz bugüne kadar mümkün değildi. Ancak Android cihazlar için geliştirilen Story Saver uygulamasıyla artık bu mümkün.

Story Saver ile tek dokunuşla arkadaşlarınızın hikayesini kaydedebilir, üstelik kayıt yaparken onların isim ve ibarelerinede yer vermezsiniz Uygulamayı android cihazınıza indirdikten sonra tek yapmanız gereken hikayelerde gezinirken istediğiniz hikayeyi seçip “Save” tuşuna basmak. Uygulamada kaydettiğiniz her uygulama “Story Saver” klasörüne yerleşir ve buradan görüntüleme yapabilirsiniz.

Story Saver uygulamasının Instagram’ın değil, üçüncü bir parti uygulaması olduğunu belirtir ve yaşanacak olumsuzluklara karşı sizi uyarır ve tarafımızca sorumluluğumuzun olmadığını bildiririz.

Story Saver for Instagram – Instagram Hikayelerini Kaydedin BENZER İÇERİKLER
Story Saver for Instagram – Instagram Hikayelerini Kaydedin YAPILAN YORUMLAR
  • Ezio
    11 ay önce

    Merhaba ben storysaver uygulamasını kullanıyordum çok beğenerek. Hata verdi silip tekrar yukledim. Ama sildiğim için sanırım programla indirdigim videolar acilmiyor galeride duruyor ama acilmiyor. O videolari tekrar nasıl getirebiliriz veya açabiliriz yardımcı olabilir misiniz? Ölen arkadaşımın videolari vardı