Spotify Öğrencilere %50 İndirim Uyguluyor!

Spotify Öğrencilere %50 İndirim Uyguluyor!

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
  • Ana Sayfa
  • BLOG
  • Spotify Öğrencilere %50 İndirim Uyguluyor!
spotify

Bir çok gencin vazgeçilmezi, ders çalışırken ilham ve güç kaynağı müzik artık daha erişilebilir hale geliyor. Ünlü müzik dinleme uygulaması Spotify öğrencilerin yüzünü güldürecek bir kampanyaya imza attı. Bundan böyle öğrenci olduğunu kanıtlayan herkese Spotify yarı yarıya indirimli. Yani Türkiye’de bulunan öğrenciler yalnızca 6,99 TL’ye Spotify Premium üyesi olabilecek.

 

Spotify İndiriminden Nasıl Faydalanılır ?

  1. Öncelikle Spotify Kayıt bölümünden ‘Öğrenciler için Premium’u başlat kısmına kredi kartı bilgilerinizi girin.
  2. İkinci aşamada öğrenci olduğunuzu doğrulamak için Spotify sizden bazı doneler istiyor, bunları cevaplamanız gerekli.
  3. Spotify öğrenci olduğunuzdan emin olmak, bu kampanyanın suistimal edilmemesini istiyor :) Yani özetle transkrpit ya da öğrenci belgesi gibi bir evrağa ihtiyacınız var bu doğrulama için.  Eğer e-devlet üyeliğiniz varsa, e-devlet üzerinden arama kısmına “Öğrenci belgesi sorgulama” yazarak öğrenci belgenize ulaşabilirsiniz. Buradan alacağınız .PDF uzantılı dosyayı Spotify’a göndermeniz gerekiyor.
  4. Son aşamada verdiğiniz evrak ve doneleri Spotify inceliyor ve onaylanması durumunda yüzde 50 indirimle Spotify üyeliğiniz başlamış oluyor.

 

Keyifli dinletiler dileriz :) Uygulamayı hala bilgisayarınıza ya da akıllı telefon / tabletlerine indirmediyseniz aşağıdaki link üzerinden indirebilirsiniz;

Spotify indir

 

Spotify Öğrencilere %50 İndirim Uyguluyor! YAPILAN YORUMLAR