samsung-galaxy-note6

Samsung Galaxy Note 6 ile ilgili fısıltılar geldi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
()

İnternette yer alan dedikodu ve konuşmalara göre Samsung Galaxy Note 6 su geçirmezlik sertifikası ve iris tarama özellikleri ile donatılacağa benziyor. Şubat ayı itibariyle Galaxy Note 6 ile ilgili çeşitli internet sitelerinde çeşitli dedikodular dönüyor. Bunlar henüz Samsung tarafından onaylanmadığı için “dedikodu” ya da “iddia” olarak anılıyor ancak bu tarz dedikoduların büyük çoğunluğunun ürün çıktıktan sonra gerçek olduğunu daha öncelerden görmüştük.

samsung-galaxy-note6

En çok konuşulanlar ise Galaxy Note 6‘nın gelişmiş özelliklere sahip olacağı konusuydu. Öyleki bahsedildiği gibi IP68 sertifikasına sahip ve iris tarama özelliği olursa haklılık payı var gibi. Bunların yanı sıra 5.8 inç boyutunda QHD (2560×1440 px) çözünürlükte Super Amoled ekrana ve 6 GB Ram’a sahip olacağı da konuşulanlar arasında. Samsung Galaxy Note 6’nın işlemciside Exynos 8890 64-bit 8 çekirdekli olacak gibi.

Tahmin edilen bilgilere göre Samsung Galaxy Note 6 özellikleri bu şekilde, cihazın fiyatının ne olacağı ise şimdilik merak konusu.

Samsung Galaxy Note 6 ile ilgili fısıltılar geldi BENZER İÇERİKLER
Samsung Galaxy Note 6 ile ilgili fısıltılar geldi YAPILAN YORUMLAR