psiphon

Psiphon Türkiye açılışı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
()

Ücretsiz VPN hizmeti sağlayan ve yasaklı sitelere giriş imkanı sağlayan Psiphon, Türkiye açılışını duyurdu. Türkçe olarak duyuru, haber ve yazılım güncellemeleri ile ilgili duyuru da yapan Psiphon açtığı Türkçe Facebook sayfası ile de Türkiye’de bulunan kullanıcılarına destek ve hizmet verecek.

psiphon

Psiphon Facebook sayfasından yapılan duyuru şu şekilde oldu;

 

Psiphon Türkiye’nin Açılış Duyurusu!
Bilgi kontrolü ve internet erişimi kısıtlamalarının had safhaya ulaştığı bu günlerde, Psiphon önemli içeriklere bağlanabilmenizi ve sevdiklerinizle iletişimde kalabilmenizi sağlıyor.
İnternet sansürünün yaygın olduğu ülkelerde milyonlar tarafından güvenle kullanılan ücretsiz ve açık erişim VPN uygulaması Psiphon, Türkçe duyurular, haberler, yazılım güncellemeleri, teknik destek ve daha fazlasıyla şimdi Türkçe sosyal medya kanallarımızda:
Facebook: https://www.facebook.com/Psiphon-T%C3%BCrkiye-113944628943…/
Twitter: https://twitter.com/PsiphonTurkiye

Announcing Psiphon Türkiye
Amid advancing information controls and restrictions over the Internet, Psiphon will keep you connected with the content that matters and communications with each other. The same free and open source circumvention software that is trusted by millions in censored regions around the world.
Internet users in Turkey can now stay in touch with Psiphon for Turkish-language alerts, news, software updates, technical support, and more on these social media channels:
Facebook: https://www.facebook.com/Psiphon-T%C3%BCrkiye-113944628943…/
Twitter: https://twitter.com/PsiphonTurkiye

Psiphon Türkiye açılışı YAPILAN YORUMLAR