prisma

Prisma son güncelleme ile hızlandı

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
()

Kısa sürede milyonlarca kullanıcının cep telefonu ve tabletlerinde yer edinen Prisma uygulaması oldukça ses getirmiş ve kullanıcılar tarafından çok sevilmişti. Ancak Prisma işlevselliği ile birlikte bazı hatalarla gelmişti. Bu hatalardan biri uygulamanın kilitlenmesi ve işlemlerin yarım kalması, dğeri ise internete bağımlı olmasıydı.

 

Prisma uygulamasında filtre uygulayacağınız fotoğrafları çektiğiniz ya da seçtiğinizde ilk olarak Prisma uygulamasının sunucusuna gönderiliyor, orada işleniyor ardından sizin cihazınızda efektli hali görünüyordu.

prisma

Prisma geliştiricileri verdiği müjde ile yeni güncelleme sayesinde Prisma uygulamasının artık çevrimdışı çalışabileceğini söyledi. Böylece artık fotoğraflar Prisma sunucusuna gönderilmeyecek ve mobil cihaz üzerinde işlenecek. İnternet bağlantısı gerektirmeyeceği gibi aynı zamanda ciddi anlamda da hızlanmış olacak. Önümüzdeki günlerde Prisma uygulaması ile videolara da efektler uygulanabileceği belirtilirken şuan için bazı filtrelerin çevrimdışı kullanılabileceği bilgisi verildi.

 

Prisma indir

Prisma son güncelleme ile hızlandı YAPILAN YORUMLAR