nitro-pdf-reader

Nitro PDF Reader

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

İş belgelerinde, sunumlarda, resmi dosyalarda kısacası birçok alanda en çok tercih edilen dosya formatlarından birisi PDF formatı olarak biliniyor. PDF formatında olan dosyaları diğer dosya formatlarından farklı olarak düzenlemek için ise daha kapsamlı görüntüleme programları kullanılıyor. Bu programlar ile PDF formatında dosyaları açabiliyor ayrıca tüm bu dosyaları belli bir düzene göre sıralayabiliyorsunuz. Ekstra olarak PDF düzenleme özelliklerine de sahip olan görüntüleme programları içerisinde en yaygın kullanımı olan ise Adobe Reader programı. Dosya boyutu olarak oldukça yükse bir boyuta sahip olması ve biraz daha ağır bir program olması bu seriye alternatif olarak programlar kullanılmasına da neden oluyor. Seriye alternatif olan programlar arasında en çok tercih edileni ise Nitro PDF Reader serisi.

 

Nitro PDF Reader Nasıl Bir Program?

 

Standart PDF formatında dosya görüntüleme programlarından farklı olarak çok düşük boyuta sahip olması ile öne çıkan Nitro PDF Reader 30 MB civarında dosya boyutu ile geliyor. Haliyle çok daha hızlı ve çok daha stabil çalışan bir PDF görüntüleyicisi olan Nitro PDF Reader serisinde PDF sayfalarını istediğiniz gibi düzenlemeniz hatta içerikleri de PDF üzerinde istediğiniz gibi düzenlemeniz mümkün kılınıyor.

Kullanılan tüm bu sistemler beraber Nitro PDF Reader programında duyarlı arama özelliği, filtreleme özellikleri gibi ekstra özellikler de mevcut. Belgeler içerisinde yakınlaşıp uzaklaştırma, geri ileri devam edebilme döndürme gibi özelliklere sahip olan programın PDF formatında olan bir belgeyi hemen hemen tüm doküman türlerine dönüştürme özelliği de bulunuyor.

 

Nitro PDF Reader Nasıl Yüklenir?

 

Nitro PDF Reader programını yüklemek için yapılması gereken işlemlerde oldukça basit. Sadece programın düşük boyutlu olan setup dosyasını ücretsiz olarak edinmeniz yeterli oluyor. Ücretsiz olarak kullanabildiğiniz Nitro PDF Reader programını yükleme adımlarını izleyerek istediğiniz herhangi bir bölüme yüklemeniz mümkün kılınmış. Windows işletim sistemlerinde sürüm destekleri de bulunmasıyla beraber oldukça kolay kolay kullanım sunması programında en çok tercih edilen programlar arasında yer almasının da ana nedeni.

 

 

Nitro PDF Reader BENZER İÇERİKLER
Nitro PDF Reader YAPILAN YORUMLAR