manycam

ManyCam

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
ManyCamİNDİR Windows
(77.10 Mb)

Sanal Web Kamera Programı

 

Sosyal medya uygulamalarında çok sık kullanılan görüntülü görüşme özelliği akıllı telefonların desteklemesiyle beraber artık GSM hatları üzerinde bile yapılabiliyor. Sadece sosyal medya uygulamalarında kullanılmayan bunun dışında daha birçok uygulamayla beraber de kullanılan görüntülü görüşme özelliğini atası ise tabi ki webcam teknolojisi. İlk olarak taşınabilir webcam teknolojileri olarak karşımıza çıkan teknolojiler daha sonra bilgisayarlara ön kamera eklenmesiyle biraz değişiklik göstermişti. Şimdilerde akıllı telefonlarda kullanılan sistemlerin yaygınlaşmasıyla beraber bu alanı biraz daha renklendirmek için özel bazı yazılımlarda kullanılmaya başlandı. Bu yazılımlar arasında en popüler olanı ise ManyCam programı.

 

ManyCam Ne Amaçla Kullanılıyor?

 

ManyCam tam anlamıyla bir webcam yazılımı değil. Uygulama biraz daha detaylı bir webcam uygulaması olarak karşımıza geliyor. Diğer sosyal medya uygulamaları ile beraber kullanılan uygulamanın en büyük özelliği de görüntüleri birden fazla sosyal medya uygulamasında aynı anda kullanılabiliyor olması. Birçok sosyal medya uygulamasında aynı anda kullanma özelliğini elde ettiğiniz ManyCam programının sağladığı tek avantaj birden fazla sayıda sosyal medya uygulamasında webcam görüntülerini sunması değil.

Bunun dışında uygulama görüntülerinizi çeşitli şekillerde değiştirmenize de izin veriyor. İsterseniz çektiğiniz görüntülerin arka planına farklı görseller ekleyebiliyorsunuz. Sadece arka planların değiştirilmesi değil bunun dışında çekilen görüntülerde istenildiği gibi efekt, ekstra görsel kullanımı gibi detaylara da yer verilebiliyor. Tüm bunları kullanmanıza olanak sağlayan ManyCam programının aynı anda birçok sosyal medya programında kullanılabiliyor olmasının yanı sıra tüm bu özellikleri de diğer bütün sosyal medya uygulamalarında kullanabildiğini de belirtelim. Yani bir uygulama için yaptığınız düzenlemeyi değiştiremeden tüm uygulamalar için kullanmanız mümkün.

 

ManyCam Tamamen Ücretsiz Bir Uygulama

 

Tüm bu ayrıcalıklarının yanı sıra uygulamanın bu kadar gündemde olmasının ana nedeni ise uygulamanın tamamen ücretsiz olarak kullanılabiliyor olması. Oldukça düşük bir boyutta olan setup dosyasını indirerek kolay bir şekilde programı yükleyebiliyorsunuz. Yükleme işleminden sonra ise programı destekleyen her uygulama için kullanmak oldukça basit. Doğrudan arayüz içerisinden arayüz kaydını açmanız yeterli oluyor.

 

 

ManyCam BENZER İÇERİKLER
ManyCam YAPILAN YORUMLAR