Kaspersky Labs, ücretsiz anti-virüs duyurdu!

Kaspersky Labs, ücretsiz anti-virüs duyurdu!

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
  • Ana Sayfa
  • BLOG
  • Kaspersky Labs, ücretsiz anti-virüs duyurdu!
kaspersky

Kaspersky Labs yeni bir ücretsiz anti-virüs yazılımı sunacağını duyurdu. 20.yıl dönümüne özel olarak geliştirilen yeni yazılım ilk olarak Rusya, Ukrayna, Belarus, Çin ve Baltık ülkelerine sunulacak.

Dört dalga olarak tüm ülkeleri kapsayacak olan anti-virüs programı ülkemizde ise Eylül ayında yani ikinci dalgada sunulmuş olacak. İkinci dalgada Hindistan, Hong Kong, Latin Amerika ve diğer Orta Doğu ülkeleri de yer alıyor. Ücretsiz Kaspersky antivirüs programı diğer Kaspersky anti-virüs programlarına göre daha light (hafif) versiyonu olacak. Ancak kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak önemli özellikleri de kapsayacak.

Ücretsiz Kaspersky yazılımında dosya, eposta ve internet koruması olduğu gibi ekran klavyesi ya da anti phisging gibi ek özelliklerde olacak. Ücretsiz Kaspersky programını indirmek için indirmax‘ı takip edin.

Kaspersky Labs, ücretsiz anti-virüs duyurdu! YAPILAN YORUMLAR