iPhone SE kılıfları

iPhone SE kılıfları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

Apple, “iPhone SE” adıyla piyasaya yeni bir akıllı telefon sundu. Telefon, yapılan bir basın toplantısında tamamen tanıtıldı. 4 inç boyutunda olması beklenen bu telefonun isminin neden “iPhone SE” olduğu herkes tarafından merak konusuydu. Apple, sosyal medyada bir mesaj yayınlayarak, SE’nin “special editon” yani, “özel sürüm” anlamına geldiğini belirtti.

 

Yeni Akıllı Telefon İçin Kılıflar Üretilmeye Başlandı

 

iPhone SE akıllı telefon için, 21 Mart 2016 tarihinde Apple tarafından tanıtım yapıldı. Böylelikle, cihaz ile ilgili boyutu, işletim sistemi, büyüklüğü, kamera özellikleri gibi tüm bilgiler öğrenildi. Cihazın boyutunun 4 inç olması, kullanıcıları biraz şaşırttı. Ancak, müşterileri tarafından daha piyasaya sunulmadan, olumlu not almayı başardı. Apple tarafından, 4 inçlik en güçlü akıllı telefon olduğu belirtildi. Çeşitli özelliklere sahip olan bu cihaz için, daha şimdiden kılıf üretilmeye başlandı. iPhone SE için üretilen iPhone SE kılıf modellerini internet üzerinden inceleyebilirsiniz.

iphonese-kilif

 

Kılıflar Ne İçin Kullanılır?

 

Kılıflar daha çok akıllı telefon ve tabletlerin darbelere karşı korunması amacıyla üretilir. Ayrıca, cihazların elden kayması sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Akıllı telefonlara oldukça renkli bir hava katıp, daha şık görünmelerini sağlayan bu kılıflar, oldukça fazla kullanılmaktadır. Akıllı telefon kullanan hemen hemen her insan, beraberinde kılıf da satın almaktadır. Kılıflar çoğunlukla plastik, demir, deri ve silikon materyalleri kullanılarak üretilmektedir. Çeşitli renk, desen ve modele sahip olan bu kılıflar, özellikle iPhone kullanıcıları tarafından son derece sevilmektedir. Kapaklı kılıflar, cihazın ekranının çizilmesi gibi durumlara karşı büyük bir koruma oluşturmaktadır. iPhone SE kılıf modelleri arasından kapaklı kılıfları tercih edebilirsiniz.

 

İnternet Üzerinden Kılıf Satın Almanız Mümkün

 

İnternet üzerinde yüzlerce renk, desen ve modelde, iPhone SE kılıfları satılmaktadır. En ilgi çekici ve hoş görünümlü kılıfları internet üzerinde bulabilir, dilerseniz anında satın alabilirsiniz. Kılıflar ile akıllı telefonunuzun daha ilgi çekici görünmesini sağlayabilirsiniz. Metal, ahşap, silikon, deri gibi birçok materyal ile hazırlanan hoş görünümlü kılıfların satışı internet üzerinden sağlanmaktadır. iPhone SE için en güzel kılıfları, internette bulabilirsiniz.

 

iPhone SE kılıfları YAPILAN YORUMLAR