iPhone 8 Fiyatı Ne Olacak?

iPhone 8 Fiyatı Ne Olacak?

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...

Dört gözle iPhone 8’in tanıtım tarihini beklerken Apple‘ın amiral gemisi iPhone’un yeni nesili iPhone 8 ile ilgili iddiaların da ardı arkası kesilmiyor. Bu iddialar tasarım, performans ve fiyat ile ilgili olabiliyor.

Daha önce ki iPhone modellerinde başarılı tahminler yapan John Gruber, iPhone 8 fiyatının 1200 dolar olacağını iddia etti. Daha önceki iPhone modellerinin 649 dolara satıldığı göz önüne alındığında bu ciddi oranda bir zam anlamına geliyor. iPhone 8 fiyatı ile ilgili diğer bir iddia ise Business Insider’dan geldi ve onun ön görüsüde 1500 dolar olacağı yönünde.

Özellikle ülkemizde ki döviz kurundan ötürü her halukarda oldukça pahalı olan iPhone’un bu fiyat ışığında nasıl satış rakamları yakalayacağı merak konusu. Fiyatı doğrudan etkileyen faktör ise OLED ekran ve 3D lazer teknolojisinden kaynaklandığı düşünülüyor. Kablosuz şarj özelliği ise 2 farklı model olarak sunulabileceği ve bir modelde olup diğerinde olmayacağı da konuşuluyor.

iPhone 8 Fiyatı Ne Olacak? YAPILAN YORUMLAR