Instagram için yardımcı uygulamalar

Instagram için yardımcı uygulamalar

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

Instagram üzerindeki stabil fotoğraf düzenleme özellikleri ile yetinmeyin. Farklı filtreleme ve düzenleme özellikleri ile dikkat çeken uygulamaları deneyin.

Fotoğraf ve video düzenleme işlemleri için üçüncü taraf uygulamalardan faydalanarak profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Instagram deneyiminizi zenginleştirin, takipçilerinize daha zengin ve gösterişli fotoğraflar sunun.

 

perfect365Perfect365

Selfie tutkunları ücretsiz olarak iOS ve Android üzerinden indirilebilir. Kim Kardashian ve kardeşleri fotoğraflarını Instagram’a yüklemeden önce bu uygulama ile düzenliyorlarmış  Doğru olup olmadığına karar vermek için kendiniz kontrol edebilirsiniz: instagram.com/kimkardashian

Perfect365 Android indir Perfect365 iOS indir

 

 

boomerangBoomerang

Hareketli resimler yapmak için bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Tek bir dokunuşunuzla otomatik olarak 10 tane fotoğraf çekip birbirine ekler. Bu fotoğrafları üst üste hızlandırılmış olarak gösterirken ileriye ve geriye doğru bir döngü oluşturur. Bu sayede kolayca mini videolar oluşturabilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü video döngüleri oluşturmak için Instagram’ın resmi Boomerang uygulamasını iOS veya Android üzerinden indirip eğlenceye siz de katılın.

Boomerang Android indir Boomerang iOS indir

 

Snapseed

Google yapımı bu uygulama ile güçlü düzenlemeler yapabileceksiniz. iOS ve Android desteği bulunan en iyi ücretsiz fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan Snapseed’i denemenizi tavsiye ediyoruz.

Fotoğrafınızı Instagram’a yüklemeden önce arka plan bulanıklaştırma, parlaklık ekleme, poz efektleri oluşturma, doku katmanları ve güçlü stiller ekleme gibi işlemleri kolayca halletmenizi sağlar.

Profesyonel fotoğraf düzenleme yazılımlarının mobil versiyonu olarak tanımlayabileceğimiz bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

 

Layout

Kolaj oluşturmak için kullanabileceğimiz resmi Instagram uygulamasıdır. iOS ve Android desteği bulunan bu uygulama ile kendi fotoğraflarınızdan çeşitli kombinasyonlar oluşturup paylaşabilirsiniz. Belirli bir mekânda çekilen fotoğraflarınızı tek tek instagram üzerinden paylaşmak yerine hepsini bir bütün halinde kolaj yaparak paylaşabilirsiniz.

Resim birleştirme uygulaması arayanlar için ideal çözümlerden biridir. Çektiğiniz fotoğrafları çeşitli şekillerde yerleştirilmiş olarak görmenizi sağlar. En beğendiğiniz yerleşim şeklini belirlemek ve çeşitli düzenlemeler yapmak da sizin zevkinize kalıyor.

Alternatif uygulamalar: Pic Collage ve Pic Stitch

 

Phonto

Fotoğraflarınıza yazı yazmanızı sağlar. Resimlerinize çeşitli fontlarda metinler eklemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Instagram için yardımcı uygulamalar YAPILAN YORUMLAR