Vivaldi

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Hızlı ve özellikli bir internet tarayıcısı

 

Opera internet tarayıcısının eski CEO ve kurucusu olan Jon Von Tetzchmer ve ekibinin birlikte geliştirdiği yeni nesil internet tarayıcı olan Vivaldi, özellikle son yıllarda piyasayı büyük ölçüde ele geçirmiş Google Chrome ve Mozilla Firefox’a adeta meydan okur nitelikte bir internet tarayıcısı.

Vivaldi internet tarayıcısı son sürümüyle birlikte daha iddialı ve kararlı hale geldi. Artık Vivaldi çok daha özellik ve güçlü ses kontrolü ile geliyor. Vivaldi Türkiye’nin yaptığı açıklamaya göre Geçmiş özelliği ile kullanıcılar kendi internet gezinme alışkanlıklarını görsel ve grafiklerle takip edebiliyor, istatistikleri inceleyebiliyor. Vivaldi kullanıcıların ziyaret ettiği web sitelerini hızlıca tarayarak eski url’leri buluyor ve yararlı ipuçları sağlıyor. Daha önceden ziyaret edilen web sitelerini içeren takvimler oluşturarak, renk kodu ve ısı haritası ile çevrimiçi gezinmeleri, eğilimleri ve hareket noktalarını gösteriyor.

Bunun gibi daha onlarca yeni özelliği deneyimlemek istiyorsanız Vivaldi internet tarayıcısını indirin.