PhotoScape

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Sosyal medya kullanımının artmasıyla beraber fotoğraf paylaşımına daha fazla önem verilmeye başlandı. Özellikle Instagram’ın popülaritesini arttırması ile beraber insanlar arasında daha etkili fotoğraf paylaşımları yapmak, hesaplarına daha fazla kullanıcı çekebilecekleri ilginç resimler oluşturmak adeta bir yarış haline geldi. Bu noktada en büyük yardımcılar ise fotoğraf düzenleme uygulamaları oluyor. Fotoğrafların istenilen düzenlere göre şekillendirilmesi ve fotoğrafların istenildiği şekilde boyutlandırılması için kullanılan tüm bu fotoğraf düzenleme uygulamaları içerisinde en çok öne çıkan modellerden birisi ise PhotoScape programı. Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak bilinen PhotoScape programı ile beraber fotoğraflarınızı istediğiniz gibi düzenleyebiliyorsunuz.

 

PhotoScape İle Neler Yapılabiliyor?

 

PhotoScape programı tam anlamıyla biri fotoğraf düzenleme uygulaması. Yani bu program ile beraber fotoğraflarınızı her yönü ile düzenleyebiliyorsunuz. İlk olarak yapabilecekleriniz içerisinde kolay işlemler yer alıyor. Yani fotoğraflarınızı boyutlandırabiliyor, fotoğraflarınızda kesme ve yapıştırma işlemleri yapabiliyorsunuz. Ayrıca tek tek kullanabileceğiniz gibi fotoğraflarınızı toplu olarak da düzenleyebiliyorsunuz.

Bunun dışında PhotoScape programıyla beraber fotoğraflarınızı kolaj haline getirmeniz de mümkün kılınıyor. Hem fotoğraflarınızda düzenleme yaparak hem de kolay oluşturarak bu şekilde fotoğraflarınızı yayınlayabiliyorsunuz. Programın diğer bir artı noktası ise GIF özelliğine sahip olması. Bu özelliği kullanmak için GIF oluşturmak istediğini fotoğrafları ardı ardına eklemeniz ve GIF özelliğini kullanmanız yeterli oluyor. Bunların dışında sıkıştırma teknolojisine de yer verilen fotoğraf düzenleme uygulamasında ekstra özelliklerde bulunmakta.

 

Ekran Görüntüsü Düzenleme Ekranı

 

PhotoScape ile tüm bu fotoğraf düzenlemelerinin dışında ekran görüntülerinizi de daha detaylı olarak alabiliyorsunuz. Sadece belli bir boyutta ekran görüntüsü alınması bunun dışında alınan ekran görüntüsünün de her yönü ile düzenlenmesine imkan sağlanıyor. Kısacası PhotoScape ile tüm fotoğraf düzenleme işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Birçok ayrıcalıklı özellikleri bulunan fotoğraf düzenleme uygulamasının en öne çıkan yani ise uygulamanın tamamen ücretsiz olması. Ücretsiz seriler içerisine en ilgi çekenlerinden biri olan PhotoScape uygulamasının yüklenmesinin oldukça kolay olması ve kolay arayüz kullanımı programın epey bir ilgi görmesini de sağlamakta. Ücretsiz programlar serileri içerisinde bu seri en iyilerden bir tanesi.