AVG AntiVirus Free

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Ücretsiz Bir AntiVirus Programı

 

AVG AntiVirus Free ücretsiz olarak sisteminizi virüslerden koruyan başarılı bir programdır. Sık güncellenme özelliği sayesinde en güncel virüslere karşı sizi korur, arkaplanda az yer kaplayarak bellek kullanımı düşük tutulan AVG AntiVirus’ün arayüzüde oldukça başarılı.

Sürekli ödül alan ve dünyanın en iyi virüs programı serilerinde de her sene yer almayı başaran AVG programı artık virüs programı alanında en çok kullanılan serilerden de biri olarak biliniyor. Sürekli olarak güncellenen ve yeni versiyonları yayınlanan virüs programının genel olarak diğer virüs programlarında olduğu gibi ücretli versiyonları satışa çıkıyor. Kullanılan virüs programının paketine göre değişen ücretlerle beraber AVG Antivirüs satın alınabiliyor. Bunun dışında kullanılan virüs programının bir de ücretsiz sürümü bulunmakta. AVG Antivirüs Free olarak yayınlanan bu virüs programı ile beraber belli bir oranda AVG virüs programı kullanılabiliyor.

 

AVG Antivirüs Free Özellikleri Neler?

Öncelikle AVG Antivirüs Free serisinin pro versiyonlarından farklarını dile getirmek gerekiyor. Bu seride kullanıcıların belli bir seviyede kullanım yapmasına izin veriliyor. Yani ekstra internet koruması, tarayıcı koruması gibi korumaları elde edemiyorsunuz. Fakat bunun dışında AVG Antivirüs Free serisinde yine standart virüs programı korumasını elde edebiliyorsunuz.

Program istediğiniz an istediğiniz ayarda virüs taraması yapmanıza da imkan sunuyor. Ayrıca bilgisayarınızın sistemi çok iyi değilse bu durumda tarama sırasında kullanıcı öncelikli ya da düşük öncelikli şekilde ayarlamalar yaparak bilgisayarınızın yavaşlamasını engelleyebiliyorsunuz. Tabi bu durumda virüs programının tarama süresi de bir hayli uzayabiliyor.

 

AVG Antivirüs Free Nasıl Yüklenmekte?

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra ücretsiz versiyon olması AVG Antivirüs Free programının bir hayli tercih edilmesini de sağlıyor. Virüs programını kullanabilmek için resmi indirme sayfasında yer alan AVG Antivirüs Free versiyonunu indirmek ve kurmak yeterli oluyor. Bunun dışında ekstra bir ürün kodu ve benzeri bir sistem kullanmaya gerek kalmıyor.

Yine diğer virüs programlarının ücretsiz versiyonlarında olduğu gibi bu programın ücretsiz versiyonunda da doğrudan programın ara yüzü içerisinden virüs programının pro versiyonlarını satın alabiliyorsunuz. Ekstra olarak paket yükseltme ya da ekstra araçları kullanma gibi ayrıcalıklarda elde edilebiliyor. Genel olarak ise AVG Antivirüs Free versiyonunun da oldukça yeterli bir versiyon olarak daha çok tercih edildiğini de ekleyelim. Durmayın, hemen indirin!