Comodo Internet Security

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

İnternet dünyasında güvenliği sağlamak için kullanıcıların mutlaka dikkat etmeleri gereken birçok nokta var. Kullanıcı bilgilerini korumak ve tüm kullanıcı verilerini güvence altına almak için tercih edilen en yaygın yöntem ise virüs programı kullanımı. Hem internet dünyasında güvenliğinizi sağlamak hem de karar riskleri az bir kullanım yapmak için mutlaka virüs programlarını kullanmak gerekiyor. Virüs programları içerisinde ise eğer önem verilen nokta internet ise farklı modlara sahip olan programlar görüyoruz. Doğrudan virüs programı kullanmak yerine internet sistemleri için Internet Security adı verilen internet için ayrı bir kalkan sağlayan programları da kullanabilirsiniz. İşte bu program serilerinin en çok bilineni ise Comodo Internet Security.

 

Comodo Internet Security Nedir?

 

İnternet kullanımında tam güvenlik sağlamak için kullanılan Comodo Internet Security standart bir virüs programına ek olarak internet tarayıcılarında da ekstra koruma sağlamakta. Tarayıcı kalkanı oluşturan Comodo Internet Security programın sunduğu ise çeşitli önlem planları bulunuyor. Öncelikle programın sunduğu ayrıcalıklar arasında dikkat çeken nokta ağ duvarı koruması sağlanması.

Sürekli olarak internetin koruma kalkanı ile internet kullanımında ekstra bir koruma sağladığı bilinen programın bunun dışında davranış analiz sistemi de bulunuyor. Yani diğer bir söylemle eğer tarayıcı sürekli olarak izleniyor ve olumsuz bir çalışma tespit edildiğinde otomatik olarak tarayıcı koruması sağlanarak tehdit engelleniyor. Tarayıcı reklamlarında da engelleme sağlayan Comodo Internet Security sayesinde çok daha kapsamlı bir kullanım söz konusu.

 

Comodo Internet Security Virüssüz Kullanım Garantisi

 

Comodo Internet Security programında ilginç bir garanti de kullanıcılara sunuluyor. Bu garanti sayesinde kullanıcılara sistemlerinde virüssüz kullanım yapabilmeleri yönünde bir garanti veriliyor. Bunu sağlamak için bilgisayar içerisinde değil doğrudan internet sistemleri içerisinde önlemler alan programın virüs garantisi sisteminde ise belli bir ücret ödemek gerekiyor. Tüm bu özellikleri ile beraber Comodo Internet Security pro ve ücretsiz versiyonları bulunan bir yazılım olarak biliniyor. İsterseniz ücretsiz versiyonlarla deneme yapmanız isterseniz de pro versiyon ile direk kullanıma başlamanız da mümkün.