SHAReit

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber veri paylaşımında da hızlı bir gelişme gündeme geldi. Eski sistemlerde USB bellek, taşınabilir harddisk gibi teknolojiler bile yeterli gösterilirken şimdilerde hem hayatın hızlanması hem de akıllı telefonlar, tabletle ve hatta akıllı saatler gibi her alanda kullanıcıların işlerini kolaylaştıran teknolojilerin geliştirilmesi tüm bu eski sistemlerin yeterli gelmemesine neden olmaya başladı. Bununla beraber artık veri ayrımı ve veri paylaşımı için geliştirilen birçok yeni sistemde bulunuyor. Bu teknolojiler arasında en çok dikkat çekeni ise dosya paylaşımı alanında kullanılan yazılımlar. Özellikle akıllı telefonlar ile bilgisayarlar arasında dosya paylaşımı için kullanılan SHAReit programında bu yazılımlardan bir tanesi.

 

SHAReit Nasıl Kullanılıyor ve Ne İşe Yarıyor?

 

SHAReit programı hakkında daha fazla bilgi verelim. SHAReit bir dosya paylaşım uygulaması. Bu uygulama sayesinde bilgisayarınızdan ya da akıllı telefonlarınızdan kolaylıkla dosya paylaşımı yapılabiliyor. Dosya paylaşımı yapmak için sadece bağlantı kurmanız ve paylaşımınızı gerçekleştireceğiniz cihazları seçmeniz yeterli oluyor. Kullanılan bu sistem ile beraber 100 GB seviyesine kadar dosya paylaşımı sunulabiliyor.

100 GB üzerinde dosyalar ise tek seferde gönderilemiyor. Tüm bu özellikleri ile beraber programı kullanmak için platform destekleri hakkında biraz bilgi verelim. SHAReit ile sadece Windows bilgisayarlarınız arasında dosya paylaşımı yapılmıyor. Bunun dışında kablosuz paylaşımda bilgisayarlarınız ile Android telefonlarınız ya da Android telefonlarınız ile yine bir başka Android telefon arasında çok hızlı bir şekilde dosya gönderimi yapabiliyorsunuz.

 

SHAReit Güvenli Bir Uygulama Mı?

 

SHAReit uygulamasının en çok merak edilen noktası ise güvenli olup olmadığı. Daha önce bağlantılarda çok basit şifre kullanımları yaptığı için uygulamanın güvenli olmadığı belirtiliyordu. Fakat uygulamanın sahibi olan Lenovo tarafından yayınlanan yeni güncelleme ile beraber uygulama yeniden güvenli bir hale geldi. Söz konusu uygulamayı güvenli olarak kullanmak için bu nedenle mutlaka güncellemelerini yüklemeniz gerekiyor. Yeni güncellemelerden sonra SHAReit uygulamasının güvenli bir uygulama haline dönüştüğünü de belirtelim.

 

SHAReit ile Android’den Widows Phone’a dosya transferi