Avira Free Antivirus

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Ücretsiz ve Etkili Antivirus Yazılımı

 

Avira Free Antivirus ücretsiz olmasına karşın oldukça güçlü bir antivirus programıdır. Avira Free Antivirus programı bilgisayarınızı virüslere, zararlı yazılımlara, solucanlara, truva atlarına ve bilgi sızdıran kötü niyetli programlara karşı koruyor. Arayüzü oldukça kullanışlı olan Avira Free Antivirüs sık sık güncellenerek yeni virüslere karşı da oldukça etkili bir hale getiriliyor.

 

Korsan yazılımların ve hacker saldırılarının giderek artmaya başlamasıyla beraber bilgisayar kullanımında güvenlik daha fazla önem verilmesi gereken bir konu haline geldi. Bilgisayarlara dışarıdan gelebilecek tüm bu tehditlere karşı kullanıcıların güvende kalması için ise mutlaka belli başlı koruyucu programlar kullanması gerekiyor. Bu noktada akla ilk gelen programlar ise tabi ki virüs programları. Kullanıcıların bilgisayarlarını dışarıdan gelebilecek hemen her tehlikeye karşı koruma adına yayınlanan virüs programları ile beraber bilgisayarlarınızda hem kişisel verilerinizin hem de sistemlerinizin korunmasını sağlayabiliyorsunuz. Tabi bu noktada kullanacağınız virüs programlarının da önemi oldukça büyük. Avira Free Antivirüs serisi de bu alanda en çok tercih edilen ve özellikleri ile en başarılı olan seriler arasında gösterilmekte.

 

Avira Free Antivirüs Özellikleri Neler?

Avira Free Antivirüs programı boyut olarak düşük bir boyuta sahip olmakla beraber programın özellikleri ise oldukça çeşitli. Diğer virüs programlarına göre en büyük avantajı kolay kullanımı olan Avira Free Antivirüs serisinin bunun dışında oldukça hızlı bir program olduğunu da belirtelim. Sadece dakikalar içerisinde tam tarama yapabilmesi ile öne çıkan program serilerinden biri olan Avira Free Antivirüs web kalkan koruması da sunmasıyla artı bir koruma sağlamakta.

Oldukça hızlı olmasının dışında kolay kullanım menüsü ve ek olarak ise reklam yazılımları engelleme, tek tıkla virüs temizleme, anında virüs kalkanı gibi birçok özelliği bulunan virüs programının diğer bir ayrıcalığı ise programın tamamen ücretsiz olması.

 

Avira Free Antivirüs Güncelleme Desteği

Ücretsiz bir yazılım olmasının yanı sıra Avira Free Antivirüs serisi sürekli olarak belli güncellemeler almakta. Sistem koruması adına yeni casus yazılımlara karşı sürekli güncellemeler alması programı diğer serilerin önüne çıkaran en dikkat çekici özelliklerden de biri. Son olarak Avira Free Antivirüs içerisinde tarama seçeneklerinden karantina seçeneklerine kadar birçok ayar düzenlemesi yapabildiğinizi ve bu şekilde programdan maksimum derecede verim alabildiğinizi de eklemek gerekiyor. Tüm bu özellikleri ile beraber Avira Free Antivirüs için indirmeniz gereken dosya boyutu ise 160 MB seviyesinde.