IncrediMail-icon

IncrediMail

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

Ücretsiz Mail Programı

 

Mail kullanımı internet üzerinde bir nevi iletişim aracına sahip olmak gibi değerlendirilebilir. Sanal dünya üzerinden haberleşme servislerinden biri olarak bilinen mail servisleri giderek yaygın bir kullanıma da sahip olmaya başladı. Artık hemen hemen her alanda kullanılan ve mesajlaşma amaçlı olarak da ilk tercih edilen uygulamalar olmasa da hatırı sayılır bir yeri bulunan mail kullanımını çeşitlendirmek için de sürekli yeni programların yayınlandığını görüyoruz. Bu alanda en çok kullanılan programlardan birisi ise IncrediMail programı. E-posta yazılımlarından biri olarak karşımıza çıkan IncrediMail sayesinde mail servislerinin alışılagelmiş kullanımın dışında bir kullanım sağlayabiliyorsunuz.

 

IncrediMail Nasıl Bir Ayrıcalık Sağlyor?

IncrediMail programı ile beraber mail servisinizi çok daha eğlenceli bir şekilde kullanmanız mümkün hale geliyor. Öncelikle söz konusu mail servisinin flash desteğinin olması en farklı yönlerinden biri olarak gösterilmekte. Bunun dışında animasyon oluşturma, maillerinize renkli görüntü eklentileri yapma, animasyonlarla beraber ses ekleme gibi birçok ayrıcalık kullanmanıza olanak sağlayan IncrediMail sayesinde maillerinizi çok daha eğlenceli hale getirebiliyorsunuz. Programın artıları da bununla sınırlı değil. Bunların dışında mailleriniz için kurumsal olarak tasarımlarda oluşturabiliyorsunuz.

Yani isterseniz oluşturduğunuz maillerde kendi yaptığınız görüntüler ya da grafikleri de kullanabiliyorsunuz. Arka plan kısmında da mail arka planlarına ekstra görseller ekleyerek mailleri renklendirmek mümkün kılınıyor. Sadece 2D animasyonlar ya da görsellerin kullanılmadığı programda bunun dışında 3D olarak efektler ve görsel dosyaları da oluşturulabiliyor. Ayrıca gelen mail bildirimleri de görseller ya da sesler ile beraber düzenleyip bildirim tercihlerinizi değiştirebiliyorsunuz.

 

IncrediMail Ücretsiz Bir Program Mı?

Tüm bu özelliklerinin yanı sıra programın ücretsiz olduğunu belirtelim. Ücretsiz olmasının yanı sıra kolay arayüzü sayesinde kullanımı da kolay olan serinin son güncellemelerinden sonra 3D sisteminde yapılan iyileştirmelerle beraber kullanımının daha da detaylandırıldığını da belirtelim. Özel seri mail servislerinden biri olan IncrediMail servisinin tüm bunların dışında diğer tüm mail servislerini de desteklediği de bilinen bir başka yarıntı olarak geliyor. Son olarak program ile maillerinizde imzalarınızı görsel olarak da hazırlayabildiğinizi belirelim.

 

 

IncrediMail BENZER İÇERİKLER
IncrediMail YAPILAN YORUMLAR