googleplay-icon

Google Play Store

3 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 53 votes, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 3 kez oylandı )
Loading...

Google Play indir

 

Google Play Store (APK), Android kullanıcılarının Android uygulama, müzik, film, kitap ve Android oyunlarına tek bir uygulama üzerinden erişmelerini sağlayan popüler uygulama mağazasıdır. Onlarca kategori altında binlerce oyun ve uygulama barındıran Google Play ile ücretsiz uygulamaları indirebileceğiniz gibi ücretli uygulamaları indirmek içinde hesabınıza bir kredi kartı tanımlamanız yeterli oluyor.

Google Play üzerinden diğer kullanıcıların Android uygulamalarına verdiği yorumları ve puanları görmeniz de mümkün. Seçici android kullanıcıları için önemli olan bu özellik uygulama tercihlerinize yön verecek ve gereksiz uygulama yükleme ve silme işlemlerinizi yapmamanızı sağlayacak.

Google Play uygulamasının ister akıllı telefon ister tablet olsun tüm Android işletim sistemli cihazlarda olması şiddetle tavsiye edilir.

 

 

Google Play Store BENZER İÇERİKLER
Google Play Store YAPILAN YORUMLAR