free-download-manager-icon

Free Download Manager

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

Profesyonel İndirme Yöneticisi

 

İnternet üzerinden indirme yapmak istediğinizde eğer standart tarayıcıları kullanıyorsanız epey bir sıkıntı yaşıyorsunuz. Standart tarayıcılar üzerinden dosya indirmek tarayıcılar ne kadar yenilenmiş olsa da çok daha uzun süren çok daha fazla sorunların ortaya çıktığı indirme işlemleri oluyor. Şu an için çok stabil çalışan bir tarayıcı indirme aracı olmadığını da belirtelim.

Bu gibi olumsuzluklar nedeniyle tarayıcılar üzerinden indirme yapmak yerine, internet üzerinden indirme yapmak için indirme yönetici programlar kullanılıyor. Kullanılan bu programlar arasında en uzun geçmişe sahip olanlarından birisi de Free Download Manager. Profesyonel bir indirme yöneticisi olan Free Download Manager birçok ekstra özelliğe de sahip olan bir seri olmasıyla beraber oldukça fazla tercih edilmekte.

 

Programın Özellikleri Neler?

Öncelikle Free Download Manager programının tam anlamıyla ne işe yaradığından ya da nasıl kullanıldığından bahsedelim. Programı indirip kurduktan sonra otomatik olarak kullanmak istediğiniz tarayıcılarınıza programın eklentisi geliyor. Siz bir dosya indirme istediğinizde indirme bağlantısını kullandığınız an ise internet tarayıcısı üzerinden değil Free Download Manager üzerinden indirme yapabilmek için program açılıyor.

Kolay bir şekilde Free Download Manager üzerinden indirmenizi başlatabiliyorsunuz. Programın özellikleri ise saymakla bitmeyecek cinsten. Öncelikle programın Flash dosya indirme desteğinden tutunda torrent dosya indirme desteği bile bulunduğunu belirtelim. İndirmelerinizi kolaylıkla zamanlayabilmenizi, istediğiniz an indirmelerinizi durdurup başlatabilmenizi sağlayacak olan program indirilen dosyalar arasında dönüşüm yapmaya da izin veriyor. Oldukça hızlı bir indirme programı olmasının yanı sıra programın ücretsiz olması da yine artı noktalarından birisi olarak dikkat çekiyor.

 

Free Download Manager Artıları Neler?

Gelelim programın avantajlı noktalarına. Birçok özelliği ve desteği bulunan Free Download Manager serisinin en büyük artısı indirme zamanlama ve duraklatma gibi sistemlere sahip olması. Bunun dışında indirme yöneticisinde de yer alan özelliklerle beraber program menüsünden indirme dosyalarınız ile ilgili tüm ayarları yapabiliyor olmanız ve ayrıca indirme dönüştürme sistemlerini de kullanabiliyor olması da programın tercih edilmesinin nedenlerinden. Ayrıca Free Download Manager serisinin ücretsiz olması da yine en çok tercih edilen serilerden biri olmasının ana neden.

Free Download Manager BENZER İÇERİKLER
Free Download Manager YAPILAN YORUMLAR