flashget-icon

FlashGet

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
FlashGetİNDİR Windows
(7.66 Mb)

İnternet kullanımın artması ile internet üzerinden paylaşım oranları da bir hayli artış gösterdi. Artık internet kullanıcıları çok daha kolay işlemlerle videolar paylaşabiliyor, arkadaşlarına dosyalar gönderebiliyor, dosya paylaşımları yapabiliyor, fotoğraflarınızı gönderebiliyor kısacası akla gelen hemen her işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi bu noktada devreye internet hızları girmekte. Dosya paylaşımlarında ya da herhangi bir indirme işlemi yapmak istediğinizde eğer internetiniz yavaşsa bu durum oldukça can sıkıcı olabiliyor. Böyle bir olumsuzlukta ise kullanıcıların yararlanmaları için sunulan birçok program var. İndirme hızlandırıcısı olarak kullanılan bu programlardan birisi de Flashget programı.

 

Flashget Nedir? Nasıl Özellikleri Var?

 

Çok uzun yıllardır kullanılan bir indirme yöneticisi programı olan Flashget, internet hızlarının artmasından sonra hem daha da hızlanmış hem de yepyeni özellikler kazanmış bir halde yeni sürümleriyle de yayınlanmaya devam ediyor. Programın asıl amacı indirmelerinizi hızlandırmak. Tarayıcınızdan bir indirme yapmak istediğinizde tarayıcınızın ekli olduğu Flashget programı çalışmaya başlıyor. Tıpkı IDM programında olduğu gibi bir indirme yöneticisi olan Flashget ile indirme hızınızı 5 kata kadar artırabiliyorsunuz.

Ayrıca Flashget sayesinde tarayıcı indirmelerinde yaşanan bağlantı kopma sorunları, zaman aşımı sorunları, indirme durma sorunları gibi sorunlarla karşı karşıya kalmıyorsunuz. Özellikle büyük boyutlu dosyaların indirilmesinde oldukça etkili olan Flashget sayesinde sadece hız artısı da kazanılmıyor. Bunun dışında program sayesinde isterseniz indirmelerinizi duraklatabiliyorsunuz. Daha sonra devam et özelliği ile durdurulan indirmelerinizi yeniden başlayabiliyorsunuz. Ekstra olarak büyük boyutlu olan dosyaları parçalara bölerek indirme gibi hizmetleri de bulunan Flashget kısacası en köklü ve en başarılı indirme yöneticilerinden bir tanesi.

 

Flashget Ücretli Mi?

 

Aslında Flashget programının çok eski sürümleri ücretli olarak satılıyordu. Sadece ücretsiz olarak süre sınırlamalı kullanımlar yapılabiliyordu. Fakat şu an için Flashget son sürümleri ücretsiz olarak yayınlanıyor. Flashget programını kullanmak istiyorsanız herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmıyor. Programın son sürümlerini ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Fakat bu şekilde indirilebiliyor olsa da uygulamanın ücretsiz serilerinde reklamlar yer alıyor. Yani biraz reklam sorunu yaşayabilirsiniz.

FlashGet BENZER İÇERİKLER
FlashGet YAPILAN YORUMLAR