EverNote

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...

Not Tutma ve Düzenleme Programı

 

Teknolojinin gelişmesiyle beraber günlük ihtiyaçlar için artık teknolojik gelişmelerin sunduğu ayrıcalıklar kullanılıyor. Akıllı telefonlarımızda, tabletlerinizde ve bilgisayarlarınızda kullanılan birçok ekstra sistem ile beraber günlük hayatta yaptığınız birçok işlemi de daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu şekilde gelişen teknolojiyle beraber günlük hayatımızda planlamalarımızı da daha kolay bir şekilde takip edebilir hale geldi. Özellikle bu alanda kullanılan programlar kısa süre içerisinde insanlar arasında bir hayli popüler olmakta. Günlük hayatınızı planlamanız ve not almak istediğiniz önemli anlarda en büyük yardımcınız olan programlardan birisi de Evernote programı. Adından da anlaşılacağı gibi bir not düzenleme programı olsa da aslında Evernote programının bunun dışında birçok etkili özelliği bulunuyor.

 

Her Platformda Kullanılabiliyor Mu?

 

Evernote programı hakkında ilk merak edilen konu programın her platform üzerinde kullanılabilir olup olmadığı. Hemen belirtelim Evernote programını hem Windows hemde Mac OS bilgisayarınızdan hem Android akıllı telefon ve tabletlerinizden hem de iOS işletim sistemini kullanan cihazlar üzerinden kullanabilmeniz mümkün. Kullanım için sadece resmi uygulama mağazalarından Evernote programını indirmeniz gerekiyor.

Bunun dışında programın en büyük artısı her üç platform içerisinde de Evernote serisini kullanarak not paylaşımı yapabiliyor olmanız. Kısacası Evernote üzerinde kaydettiğiniz noktalarınızı ya da aktivitelerinizi tüm platformlar üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Bunun dışında program içerisinde chat imkanı da sunuluyor. Kullanıcılara sunulan sohbet özelliği sayesinde isterseniz Evernote programına sahip olan bir kullanıcıya mesaj gönderebiliyor isterseniz de yeni bir sohbet başlatabiliyorsunuz.

 

Evernote Ücretsiz Mi?

 

Hemen her platformdan erişilebilir olan Evernote programının ücretsiz olup olmadığı da en ok gelen sorular arasında. Program hemen her platformda ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Not paylaşımından, not gönderimine kadar birçok özelliği bulunan Evernote programını kullanabilmek için ise Android işletim sistemlerinden Google Play Store mağazalarını, iOS işletim sisteminden App Store mağazalarını ve bilgisayarlar içinde doğrudan Evernote sitesi üzerinden kolayca programı indirebiliyor ve kısa bir kurulum sonrasında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bunun için ekstra bir ücret istenmemekte.

 

EverNote BENZER İÇERİKLER
EverNote YAPILAN YORUMLAR