Düello (Android)

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...

Android için bilgi yarışması oyunu

 

Yerli yapım, çevrimiçi bilgi yarışması oyunu olan Düello ile farklı kişilerle anlık olarak yarışabilir, oyunun adı gibi onlarla düello yapabilirsiniz.

Düello oyununda çeşitlli kategorilerde olan sorularla rakiplerinize karşı yarışabilir, arkadaşlarnızı oyuna davet edebilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz. Düello oyununda genel kültür, sinema, spor, tarih, müzik ve edebiyat gibi birbirinden farklı alanlarda onlarca soru bulunmakta. Düello oyunu üç farklı şekilde oynanabiliyor.

Eğer “Hemen Oyna” seçeneğini seçerseniz o an aktif olarak oynayan oyuncularla karşılıklı oynayabilir, “Meydan Oku” seçeneğini seçerseniz Facebook arkadaşlarınız ya da Düello oyununda ki arkadaşlarınızla karşılıklı oynayarak meydan okuyabilir ya da “Turnuva” seçeneğini seçerek çevrimiçi diğer oyuncularla oynayabilir ve turnuvadaki rakiplerinii elemeyi deneyerek birinci olmayı zorlayabilirsiniz.

Düello (Android) YAPILAN YORUMLAR