Casper Nirvana C800 incelemesi

Casper Nirvana C800 incelemesi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
CasperNirvanaC800

Günümüzde Taşınabilir bilgisayarlar insanların kullanımlarına göre şekillenmekte ve onların hizmeti için üretilmektedir. Kimi Bilgisayarlar oyun amaçlı üretilirken kimileri ise sadece iş amaçlı üretiliyor ve düşük performanslı oluyor. Fakat son zamanlarda her ikisini de kolay bir şekilde halledebilmek için dizüstü bilgisayarlar geliştirilmekte. Hem rahat bir şekilde oyun oynayabileceğiniz hem de kolay taşınabilir olması sebebi ile her daim yanınızda taşıyarak işlerinizi halledebileceğiniz diz üstü bilgisayarlar üretilmekte.

Bu konuda en dikkat çeken ürünlerden birisi de Casper firmasının yeni ürünü Casper Nirvana C800 modeli oluyor.

CasperNirvanaC800

 

Kod Adı Nirvana C8K.6500-B155P

Nirvana C8K.6500-B155P kod adı ile ülkemizde satışa sunulan Nirvana C800’ün fiyat aralığı ise 3200 TL ve 3400 TL arasında değişiklik göstermekte. Üstün özelliklere sahip olan ve iyi bir performansı kullanıcılarına sunan C800, Fiyatıyla da rakipleri arasında gerçekten uygun bir konumda bulunuyor.

Casper Nirvana C800’ü rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden biri ise şık ve metal bir tasarıma sahip olması. Zaten özellikle bu yönü sayesinde kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Performansı ile de ön plana çıkan cihazın grafik kartı ise Nvidia GeForce GTX 950M’i kullanıyor. Ayrıca cihaz 6. Nesil İntel Core İ7 işlemcisinden gücünü alıyor ve tüm bu özelliklerle kullanıcılara her türlü işi başarıyla sonuçlandırabilme şansını sunuyor.

 

Casper Nirvana C800 İle Üstün Özellikler

Casper Nirvana C800 şık tasarımının yanın da teknik özellikleri ile de göz doldurmayı başarıyor. 15,6 İnç’lik bir Full HD LED ekrana sahip olan cihaz aynı zamanda sadece 24,9 mm kalınlığa sahip. 2,290 KG ağırlığı olan bu cihaz kolay bir şekilde taşınabilir ve her işinizi pratik bir biçimde görebilir şekilde tasarlanmış.

16 GB RAM’e sahip olan bu cihazın işlemci hızı ise 2,50 GHz gücünde çalışıyor. İşlemci olarak İ7 6500U İntel Core kullanan cihaz bu sayede gücünü sizlere kolaylıkla yansıtabilecek.

 

Nirvana C800 İle Performansın Tadına Varın

Günümüzde başarılı bir konumda bulunan Nvidia GeForce GTX 950M ekran kartını kullanan cihazın ekran gücü 4 GB ve aynı zamanda 1 TB HDD ve 128 GB SSD ile sizlere üstün bir kullanım imkanı sunuyor. Aynı zamanda cihazda kristal ses teknolojisi bulunmakta bu sayede cihazdan çıkan sesler daha net ve daha güzel.

2850 mAH pil gücüne sahip olan cihaz dışarı da bile sizlere çok uzun bir kullanım sunabilecek aynı zamanda Windows 10 teknolojisi ile elinize ulaşacak olan cihaz bu sayede pil ve performans dengesini kolaylıkla ayarlayabilecek ve sizlere rahat bir kullanım sunacak.

Kullanıcıların en dikkatini çekecek olan özelliği ise hem şık ve taşınabilir tasarımın olması ve aynı zamanda üstün performansıyla sıkıldığınız anlarda oyun keyfini sizlere sonuna kadar yaşatabilmesi.

Casper Nirvana C800 incelemesi YAPILAN YORUMLAR