Car Mechanic Simulator 2018 – Araç Tamir Servis Simulatör Oyunu

1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 1 kez oylandı )
Loading...

Car Mechanic Simulator 2018, bir araç tamir etme simulasyon oyunu. Oyunda kendi atölyenizde çeşitli araçların sorunlarını gidermeye çalışıyor, tamir ediyorsunuz. Bilgisayarınızla oynayabileceğiniz araba tamir etme oyunu ile kendi araba servisinizi büyüterek bir çoğumuzun hayalini süsleyen mesleğe sanalda olsa sahip oluyorsunuz.

Diğer simulatör oyunları gibi Car Mechanic Simulator 2018’de de yüksek gerçeklik söz konusu. Grafikler oldukça iyi ve fotoğraf kalitesine yakınken oyundaki detaylarda bir o kadar gerçekçi. Oyunda binlerce otomobil parçası var ve oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış.

Car Mechanic Simulator 2018 oyununda araçları yalnızca tamir etmiyorsunuz, boyadığınız araçlarda oluyor ve gerekli bakımlardan sonra araçları kullanabiliyor ve test edebiliyorsunuz. Klasik otomobil severleri de düşünen oyun yapımcıları klasik arabaları restore etme imkanı da sağlıyor ve baştan yaratabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken garaj ve eski arabaların toplandığı hurdalıkları gezebiliyorsunuz.

 

 

Oyunda Yer Alan Araç Markaları;

Mercedes
Maserati
DeLorean
Pagani
Bentley
Dodge
Plymouth
Chrysler
Jeep
Ram
Lotus
Mazda

 

Oyun için Minimum Sistem Gereksinimleri;

– 64 bit Windows 7 işletim sistemi

– 3.0 GHz Intel Core i3 işlemci

– 4 GB RAM

– 2 GB video belleğe sahip Nvidia GeForce GTX 660 ekran kartı

– DirectX 11

– 20 GB boş depolama alanı

 

Car Mechanic Simulator 2018 Video

Car Mechanic Simulator 2018 – Araç Tamir Servis Simulatör Oyunu BENZER İÇERİKLER
Car Mechanic Simulator 2018 – Araç Tamir Servis Simulatör Oyunu YAPILAN YORUMLAR