Candy Crush Saga

2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 5,00 ( 2 kez oylandı )
Loading...
(32 Mb)

En Çok İndirilen Mobil Oyun

 

Candy Crush Saga oyunu hem akıllı telefonlarda oynanabilen hem de Facebook hesaplarından oynanabilen bulmaca türünde, video versiyonlu bir oyundur. Son dönemlerde oldukça popüler bir oyun olan candy crush oyunu toplamda 1400 adet seviyeden oluşmaktadır ve bu seviyelerin belirli adları vardır. Örneğin ilk 10 seviye şeker kasabası olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca 2014 yılında oyunun yeni versiyonu olan Candy Crush soda saga çıkmıştır ve daha sonra da Candy crush jelly saga adında farklı bir versiyonu çıkmıştır.

 

Candy Crush Saga nasıl oynanır?

Bu oyunu oynayan birçok kişi oyunun bağımlılık yarattığını söylüyor. Ayrıca bu oyunu oynarken belirli püf noktalar vardır. Sizde bu püf noktaları kullanarak daha hızlı bir şekilde seviyeleri geçebilirsiniz. Candy crush saga oyununu oynarken en alttan başlamanız yeni şekerler gelmesi açısında daha avantajlıdır. Ayrıca bu oyunda jölelerden kurtulmak oldukça zor görünüyor. Bunun için öncelikle köşelerde yer alan jölelerden kurtulmayı denemelisiniz. En önemli hilelerinden biri ise çikolatalardır. İlk seviyelerde çikolatalardan yerseniz bir sonraki seviyelerde çikolatalardan kurtulabilirsiniz.

 

Kimler oynamalıdır?

Bu uygulama boş zamanlarınızda eğlenceli vakit geçirmeniz için ideal bir oyun uygulamasıdır. Sizde boş vakitlerinizde oyun oynamayı seviyorsanız ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bu oyunu oynayabilirsiniz.

 

Candy Crush Saga Video

Candy Crush Saga YAPILAN YORUMLAR