Asus K555UB – XO066T Laptop incelemesi

Asus K555UB – XO066T Laptop incelemesi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
  • Ana Sayfa
  • BLOG
  • Asus K555UB – XO066T Laptop incelemesi
AsusK555UB–XO066T

Her evde artık bir bilgisayar var. Bilgisayar olmayan ev kalmadı diyebiliriz ve teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ve ilerliyor ki bilgisayarlar evrimleşmeye başladı ve tablet gibi kullanılabilen seçenekler bile türedi.

Günümüzde özellikle Performans ön plana çıkarken bunun uygun fiyatlı olması da bekleniyor. Yani hem iyi olsun hem ucuz olsun mantığı işliyor. Fakat teknolojide böyle bir sınıf maalesef bulunmuyor. İyisini istiyorsanız paranız olacak.

Fakat Bu tabuları yıkmak için Asus Firması Karşımıza K555UB – XO066T modeli diz üstü bilgisayarını çıkarıyor. Fiyat ve Performans olarak uyumlu olan bu Laptop oldukça dikkatleri çekmiş gibi.

Gündelik işlerinizi kolayca haledebilirken aynı zamanda başarılı bir oyun deneyimi de sizlere sunan K555UB – XO066T, uygun fiyatlı ve performanslı bir bilgisayar arayanlar için oldukça iyi bir alternatif diyebiliriz.

 

İşlemcinizi Boostlayın

Asus K555UB – XO066T işlemci olarak İntel Firmasına ait 6. Nesi İ5 6200 U modelini kullanıyor. Bu işlemci 2,3 GHz hızında çalışabilirken isterseniz bunu 2,8 GHz hızına kadar boostlayabilir ve makinenizi uçurabilirsiniz.

15,6 İnçlik bir ekran büyüklüğüne sahip olan cihaz bu sayede standardın üzerinde kalmayı başarıyor ve 1366 x 768 Piksel ekran çözünürlüğü ile oldukça başarılı bir performans deneyimini sizlere sunuyor.

Ayrıca 8 GB RAM belleğe sahip olan siz sisteminizin yavaşlamasına ve şişmesine olanak vermeden kesintisiz ve hızlı bir kullanımı sizlere sunuyor.

AsusK555UB–XO066T

Fiyat ve Performans Uyumu Oldukça İyi

Fiyatı ve Bu fiyata karşılık sunduğu özelliklerle dikkat çeken Asus K555UB – XO066T diz üstü bilgisayarda 1 TB Sabit Disk ( harddisk ) bulunmakta. Bu sayede oldukça fazla veriyi bilgisayarınızda kolaylıkla depolayabilirsiniz.

Nvidia GeForce 940M Grafik işlemcisi sayesinde oyunlarınızı üstün performans deneyimiyle oynayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Çok Üstün oyunlar pek sağlıklı oynatacak performansa sahip olmasa da günümüz güncel oyunlarının altından kalkabilecek yeterli performansa sahip olan K555UB – XO066T, ülkemizde 2449 TL gibi bir fiyatla satışa sunuluyor.

Hem Gündelik İşlerinizi Rahatça Halledebileceğiniz hem de üst ve orta – üst seviye oyunları oynamak için iyi bir alternatif demekte fayda var.

Asus K555UB – XO066T Laptop incelemesi YAPILAN YORUMLAR