Acer Switch 10 E inceleme

Acer Switch 10 E inceleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan ( Puanlanmadı )
Loading...
acer-aspire-switch10e-2

Teknoloji son zamanlarda oldukça hızlı bir gelişim ve modernleşme gösterse de her insan yüksek performanslı cihazlar istemiyor. Sadece gündelik ve basit işlerini halletmek için ufak ve kullanışlı cihazlar arayan bireylerde mevcut.

Acer Firması bunları göze alarak uygun fiyatlı ve basit işlerde kullanabileceğiniz renkli mi renkli bir 2 si 1 arada bilgisayar üretmiş. Yani hem tablet hem diz üstü bilgisayar olarak kullanabileceğiniz ve farklı kullanım olanaklarını size sunan bir bilgisayar.

Acer Switch 10 E ile gündelik işlerinizi kolayca halledebilecek ve her anınızda yanınızda kolayca taşıyabileceksiniz. Ayrıca zevkinize göre de bir çok renk seçeneği mevcut.

acer-aspire-switch10e

 

Hem Tablet Hem Diz Üstü

Acer firmasının yeni ürünü olan Switch 10 E, renkli tasarımlarıyla dikkatleri çekiyor. Oldukça farklı kullanım şekillerine sahip olan Switch 10 E’nin ekranı klavyesinden ayrılabiliyor ve tablet olarak kullanılabiliyor. İsterseniz ayırmadan laptop tarzında da kullanabilirsiniz. Ayrıca stand modunda da kullanabilme şansına sahipsiniz.

Acer Switch 10 E tablet modundayken 10,95 mm kalınlığında ve 630 gram ağırlığında. Klavyesini takıp bilgisayar moduna aldığınız da ise 25 mm kalınlığına geliyor ve ağırlığı 1,2 Kg’a ulaşıyor.

Swtich 10 E 10,1 inçlik IPS LCD bir ekrana sahip ve ekran çözünürlüğü 1200 x 800 piksel. Gücünü intel Atom işlemcisinden alacan bu şirin 2 si 1 arada cihaz ayrıca 32 GB dahili depolama kapasitesini de sizlere sunuyor ve 2GB RAM belleğe sahip.

acer-aspire-switch10e-2

 

Fiyatı Emsalleri Arasında Oldukça Ucuz

Acer Switch 10 E 2 si 1 arada laptop’un en dikkat çekici özelliklerinden biri ise 12 saat aktif kullanıma pil gücünü yetirebilmesi. Öne çıkan bu özelliği sayesinde işleriniz pil bitmesi yüzünden aksamayacak.

Ülkemizde ki satış fiyatı 1000 TL civarında olan Switch 10 E, bir çok farklı versiyona ve renk seçeneğine de mevcut.  Cihazı emsalleri ile yan yana koyduğumuzda oldukça iyi bir yerde olduğunu söylemekte fayda var. Hem fiyat yönünden hem de şıklık bakımından en uygun cihazlar arasında yer almayı başarıyor.

Acer Switch 10 E inceleme YAPILAN YORUMLAR